Centrum UE ds. MŚP, EUROCHAMBRES, oficjalny partner, Fundació TecnoCampus Mataró-Maresme oraz China IP SME Helpdesk mają przyjemność zaprosić Państwa na kolejne warsztaty pt.: “Indirect Sales & Business Partners in China: How to identify, approach, select and secure them”.

Internacjonalizacja jest trudnym przedsięwzięciem dla firm o ograniczonych zasobach, jak to ma miejsce w przypadku MŚP. Brak czasu, funduszy, praktycznego doświadczenia i zasobów ludzkich to niektóre z tych czynników, które zazwyczaj zniechęcają przedsiębiorców.

Wyzwanie wzrasta, gdy mówimy o odległych krajach, takich jak Chiny, gdzie ograniczenia językowe, zróżnicowane praktyki biznesowe i etykiety lub trudności w znalezieniu wykwalifikowanych i odpowiednich partnerów biznesowych mogą prowadzić do negatywnych doświadczeń. Aby tego uniknąć, dla MŚP planujących wejście na chiński rynek kluczowe jest zrozumienie, co mają nadzieję osiągnąć w Chinach, ponieważ to właśnie dzięki tej wiedzy będą w stanie wybrać najbardziej odpowiedni kanał sprzedaży i odpowiedniego partnera.

Dla MŚP, łatwiejszym sposobem wejścia na rynek chiński jest partner biznesowy, ponieważ posiada on wiedzę i kontakty do promowania zagranicznych produktów i pokonywania barier, o których właśnie wspomnieliśmy. Jednakże, znalezienie oddanego, wiarygodnego, profesjonalnego i posiadającego zdolność kredytową partnera wymaga wysiłku.

Ten warsztat został stworzony z myślą o tych małych i średnich przedsiębiorstwach, które chciałyby rozpocząć działalność w Chinach poprzez zaangażowanie strony trzeciej. Ekspert podzieli się praktycznymi informacjami, które pomogą uczestniczącym firmom zidentyfikować, wybrać i zapewnić sobie odpowiedniego partnera.

 

Data wydarzenia: 22 czerwca 2021 r. w godz. od 10:00 do 11:30

Link do strony: https://www.eusmecentre.org.cn/event/2021-06-22/indirect-sales-business-partners-china-how-identify-approach-select-and-secure-them