Budowanie międzynarodowej reputacji…

Webinarium pt. Budowanie międzynarodowej reputacji uczelni w warunkach pandemii, organizowane przez Fundację Edukacyjną Perspektywy to dopiero była gratka, szczególnie dla naszej Uczelni .. bo nasze międzynarodowe kontakty, współpraca i korzyści dla naszej społeczności akademickiej to zdecydowanie ewenement na skalę ogólnopolską ?‼️?.

Gościem specjalnym webinarium była dr Anna Budzanowska, podsekretarz stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Omówione zostały kwestie związane z postrzeganiem polskich uczelni na świecie, a także jak do tego przyczyniają się strony www uczelni. Niejednokrotnie podkreślono znaczenie i skuteczność stron internetowych w zakresie dostarczania informacji o działalności uczelni oraz jej interakcji z potencjalnymi studentami, dlatego budowę i rozwój witryn www należy uznać za jeden z kluczowych celów wszystkich uniwersytetów.

A u nas już w nowym roku akademickim całkiem zmieniony / innowacyjny i kreatywny wizerunek strony www POWIŚLAŃSKIEJ SZKOŁY WYŻSZEJ ?‼️?