“Poznaj moduł analityki naukowej systemu Sciencecloud”

Powiślańska Szkoła Wyższa, podążając nową, rozwojową ścieżką naukową nieustannie podnosi swoją wiedzę. Podnosimy także nasze kompetencje uczestnicząc w niezliczonych szkoleniach ? I tak 1 lipca 2020 r. odbyło się webinarium p.n. “Poznaj moduł analityki naukowej systemu Sciencecloud” poświęcone rozwiązaniu PCG Sciencecloud – ekosystemowi trzech nowoczesnych aplikacji umożliwiających efektywne zarządzanie nauką w uczelni w oparciu o dane.

W trakcie spotkania zaprezentowano możliwości zestawu narzędzi, które, proszę nam wierzyć są imponujące ??

Eksperci webinarium: Prof. Łukasz Sułkowski, Piotr Masalski pokazali również, w jaki sposób Sciencecloud przynosi korzyści uczelni oraz jej pracownikom, zalety licencji typu Saas zastosowanej dla modułów Analityka Naukowa i Ewidencja Naukowa. Jest się czego uczyć i co wdrażać ‼️