Szanowni Państwo,

W imieniu Organizatora – Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego serdecznie zapraszamy wszystkich Innowatorów do udziału w kolejnej edycji cyklu spotkań tematycznych pod hasłem: „Pomorska podróż. Kierunek Innowacje! Czyli jak skutecznie przygotować i wdrożyć projekt badawczo – rozwojowy?”.

W nadchodzącym tygodniu nasza podróż znacznie przyspiesza, bowiem zaliczymy aż dwa przystanki wiedzy, które odbędą się 10 i 12 maja. W pierwszej kolejności, we wtorek, rozmawiać będziemy o psychologicznych aspektach ułatwiających start z pomysłem na biznes a następnie, w czwartek, o prawno-organizacyjnych aspektach podejmowania działalności gospodarczej.

PNG

Porozmawiamy o tym, jakie są kluczowe umiejętności interpersonalne potrzebne przy prowadzeniu biznesu. Poznamy mechanizmy dotyczące dokonywania wyborów przez klientów i sposobów odpowiedzi na nie. Spotkanie to także świetna okazja aby posłuchać wskazówek o mediacjach i negocjacjach. Webinar poprowadzi Pani Agnieszka Jerzynek – psycholog i coach z 15 – letnim doświadczeniem.

Spotkanie zostanie przeprowadzone dla Państwa przez Pomorską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.

image007

Zapraszamy do rejestracji za pośrednictwem formularza:

https://app.evenea.pl/event/psychologiczneaspektybiznesu/

Link do spotkania zostanie przesłany do Państwa przez Wykonawcę spotkania.

PNG1

Podczas tego spotkania poszerzymy wiedzę na temat prowadzenia działalności gospodarczej. Poznamy podstawy startu z biznesem, rozmawiając o formach prowadzenia działalności gospodarczej oraz kwestiach finansowych i podatkowych związanych z byciem przedsiębiorcą. Webinar poprowadzi Pani Aleksandra Nowak – Grombka, dyrektor finansowy Startup Academy z wieloletnim doświadczeniem na rzecz bezpośredniego doradztwa dla początkujących firm.

Spotkanie zostanie przeprowadzone dla Państwa przez Instytut Kreowania Przedsiębiorczości – Startup Academy.

image008

Zapraszamy do rejestracji za pośrednictwem formularza:

https://startupacademy.clickmeeting.com/prawno-organizacyjne-aspekty-podejmowania-dzialalnosci-gospodarczej/register

Link do spotkania zostanie przesłany do Państwa przez Wykonawcę spotkania.