Czas pandemii, chorób i problemów społecznych… skłonił nas, aby podzielić się z Wami czym dla nas jest pomoc i zaangażowanie na przykładzie braków kadrowych w Pielęgniarstwie i Ratownictwie Medycznym.

To właśnie te zawody stoją na pierwszej linii w obronie naszego zdrowia, a jak wszyscy wiemy… bez zdrowia nie mamy nic. ??

Właśnie oni mają największe serce, pomagają, słuchają i starają się być dla nas- dla Was- dla nas wszystkich!

Na naszej uczelni właśnie tego uczymy studentów, żeby mieć serce dla innych, bo nie wiadomo w jakiej sytuacji znajduje się osoba- pacjent, należy go wspierać fizycznie jak i psychicznie. ??

Mając dobre i wielkie serce jesteś w stanie zasilić szeregi tych, jak i wielu innych pięknych zawodów medycznych- zawodów przyszłości. Wierzymy, że możemy zmienić obecną sytuację. ?☀️

Dzisiejsze czasy są ciężkie, społeczeństwo dotyka brak zaangażowania, empatii i otwartości na drugą osobę. Jesteśmy dumni jak nasi studenci próbują to zmieniać biorąc udział w akcjach charytatywnych, “służąc” w szpitalach tymczasowych czy uświadamiając społeczeństwo o ważności zawodów- kadr medycznych.

Dlatego razem- możemy więcej i wszyscy powinni to usłyszeć. Jako jednostka nie pomożemy tak bardzo i na taką skalę na jaką byśmy chcieli, ale otoczeni dobrymi, zmotywowanymi ludźmi, możemy więcej, a to właśnie wspólny cel zbliża nas do sukcesu.

Dziękujemy wszystkim działającym w obronie zdrowia, jesteście najlepsi!

Dziękujemy organizacjom, jednostkom i wszystkim, którzy „grają” dla zdrowia.

#podzielsiesercemwosp

WOŚP