Konferencja WIRTUALNA EDUKACJA PRZYSZŁOŚCI – SZANSE I WYZWANIA to możliwość spotkania dla środowisk zawodowych na co dzień zajmujących się edukacją cyfrową i analizą stanu edukacji wirtualnej w Polsce i wypracowania planu dalszego jej rozwoju. Do udziału w konferencji zapraszamy praktyków edukacji wirtualnej i cyfrowej, trenerów, nauczycieli, wykładowców, badaczy, autorów publikacji i twórców narzędzi informatycznych, propagatorów nowoczesnej edukacji cyfrowej oraz przedstawicieli firm z obszaru edukacji wspomaganej informatycznie. Konferencja ma posłużyć również wymianie opinii i debacie nad wypracowaniem sposobu integracji technologii wirtualnych w obecnym modelu edukacji, w świetle pojawiających się wielu wyzwań i szans.
Czy przyszłość edukacji to edukacja wirtualna lub edukacja wspomagana wirtualnie? Jak dzisiejsza edukacja wykorzystuje VR i AR? Jak wirtualną rzeczywistość wykorzystuje się w edukacji na różnych poziomach kształcenia? O tym i nie tylko dyskutować będą uczestnicy I Konferencji WIRTUALNA EDUKACJA PRZYSZŁOŚCI – SZANSE I WYZWANIA.
Zakres tematyczny konferencji obejmuje również:

Krajobraz wirtualnych kompetencji
Technologie i narzędzia
Sztuczną inteligencję
Wirtualizację z punktu widzenia badacza
Wirtualne kompetencje dla rozwoju – zdobycze, potrzeby, plany
Transformację cyfrową – rozwiązania systemowe
Inwestycje w edukację przyszłości
Zarządzanie edukacją przyszłości
Edukację wirtualną w kontekście wyzwań gospodarczo-ekonomicznych

Daty:
20 – 21 kwietna 2023
Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Przemyślu
ul. Książąt Lubomirskich 6
37-700 Przemyśl

Rejestracja na konferencję

WWW: https://vr2022.pwsw.eu/konferencja/unikonferencje.pl/

Email: konferencjawep@pwsw.eu

Harmonogram

Zgłoszenia przyjmujemy w formie formularza elektronicznego do dnia 10 kwietnia 2023 r.
Informacja o akceptacji zgłoszenia zostanie wysłana niezwłocznie na adres e-mail wskazany w zgłoszeniu.
Proponowany czas sesji: 30-45 minut.
Wszyscy mówcy otrzymają zaświadczenie udziału oraz czynnego wystąpienia w konferencji.
Organizatorzy konferencji planują publikację pokonferencyjną.

Informacje zostaną podane niebawem.

Opłaty konferencyjne:

Do 31 marca 2023350 zł (75 EUR)
Od 1 kwietnia 2023500 zł (100 EUR)
Pracownicy i studenci PANS w Przemyślu200 zł

Wpłaty na konto:

Opłata konferencyjna nie obejmuje zakwaterowania.

Organizatorzy oferują możliwość zakwaterowania w Domu Studenta.

Dom Studenta PWSW

w Przemyślu

ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 1F

37-700 Przemyśl

Kierownik Domu Studenta : tel. (16) 73 55 313

e-mail: mateusz.rys@pwsw.eu

Lista hoteli w sąsiedztwie Uczelni:

Biały Orzeł

Hotel Europejski

HOSTEL “likeHOME”

Dalsze informacje dotyczące konferencji, w tym programu zostaną przekazane wkrótce.