Szanowni Państwo, dnia 14.05.2020r….

Szanowni Państwo, dnia 14.05.2020r., czyli wczoraj, Powiślańska Szkoła Wyższa brała udział w spotkaniu na platformie internetowej zoom – Wirtualne Spotkanie Organizatorów Festiwali Nauki. Jak większość z was pewnie wie, jesteśmy zainteresowani organizowaniem POWIŚLAŃSKIEGO FESTIWALU NAUKI, SZTUKI I SPORTU ORAZ MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU PRODUKTÓW NATURALNYCH (oczywiście jak już będzie bezpiecznie, czyli zapewne w 2021r.) pod egidą naszej Uczelni z wieloma, wieloma PARTNERAMI.
Organizatorem wczorajszego wydarzenia był Śląski Festiwal Nauki (pod którego wrażeniem jestem do teraz i nieustająco zachęcam wszystkich do wzięcia choć raz udziału).
W spotkaniu poruszaliśmy takie tematy jak digitalizacja uniwersytetów, różnego rodzaju pomysły “zastąpienia” tradycyjnej wersji festiwalu. Uczestnikami byli organizatorzy festiwali z takich miast jak Poznań, Toruń czy Lublin. Uczestnicy dzielili się swoimi doświadczeniami związanymi z organizacją wcześniejszych oraz planami jakie chcieliby zrealizować w przyszłości – dla nas “raczkujących” w temacie, niezwykle ważne i cenne informacje.

“Jeszcze będzie normalnie” – zobaczycie! a wtedy będziemy na to przygotowani i gotowi do działania!!