14961457 1151277924954037 817548681 n

W październiku br. przedstawiciele Powiślańskiej Szkoły Wyższej w Kwidzynie, tj. Pani prof. dr hab. Krystyna Strzała, Pani dr Beata Pawłowska, Pani dr Katarzyna Strzała-Osuch oraz Pan mgr inż. Daniel Osuch spotkali się z władzami La Laguna University na Teneryfie.

„Mieliśmy okazję zainteresować władze Uczelni naszymi programami studiów a także rozpocząć rozmowy dot. podwójnego dyplomu na kierunku Ekonomia z La Laguna University na Teneryfie – mówi dr Katarzyna Strzała-Osuch, Prorektor ds. Rozwoju i Współpracy PSW,  prace są w trakcie realizacji. Możemy spodziewać się studentów z ULL już w przyszłym roku akademickim, tak samo, jak mam nadzieję nasi studenci wydziału ekonomiczno-społecznego zdecydują się na studia bądź staże czy praktyki na Teneryfie”.

Jest to niewątpliwa i niepowtarzalna okazja dla obecnych i przyszłych studentów Powiślańskiej Szkoły Wyższej w Kwidzynie – zdobycie podwójnego dyplomu w okresie trzech lat studiów licencjackich oraz doświadczenia opartego na studiach i praktykach zagranicznych t z pewnością gwarancja dobrego startu na rynku pracy.