Szanowni Państwo,
wizyta świąteczna ??w Szpitalach Pomorskich, a dokładnie w Szpitalu Specjalistycznym im. PCK w Gdyni to zawsze zarówno przyjemność, jak i nowe, bardzo ciekawe drogi rozwoju.
Pani Prezes Jolanta Sobierańska-Grenda to niezwykła Kobieta, a przy okazji niezwykle skuteczna Szefowa, z wieloma sukcesami zarówno zawodowymi, jak i dla środowiska szpitali na Pomorzu ?, dziękujemy za możliwość rozmowy, za plany na przyszłość, a przede wszystkim za wsparcie i zaangażowanie w kształcenie przyszłych kadr medycznych.
Już w przyszłym roku, uchylając nieco rąbka tajemnicy, w Szpitalu im. PCK w Gdyni w ramach grup klinicznych Powiślańskiej Szkoły Wyższej rozpoczniemy kształcenie na kierunku pielęgniarstwo, a może też i ratownictwo medyczne!!! Szczegóły niebawem!
“Paczka dla Medyka” od naszej społeczności akademickiej tu także trafiła w bardzo dobre ręce – dużo kawy i słodkości niech służy kadrze medycznej szpitala ??.
A na teraz życzymy Wesołych, ale przede wszystkim Zdrowych Świąt i jeszcze zdrowszego, spokojniejszego Nowego Roku ????!!!