Przedstawiciele Powiślańskiej Szkoły Wyższej złożyli wizytę na Uniwersytecie Tizi-Ouzou w Algierii

 Wizyta przedstawicieli Powiślańskiej Szkoły Wyższej w Algierii, dokładnie w Tizi-Ouzou University w Tizi-Ouzou była bardzo efektywna, niesamowicie inspirująca do kolejnych działań i nowych pomysłów projektowych. W wizycie uczestniczą Prorektorzy prof. dr hyab. Krystyna Strzała, dr Katarzyna Strzała – Osuch, dr Beata Pawłowska, Koordynator Projektów mgr Daniel Osuch, Kanclerz PSW mgr Natalia Parus oraz przedstawiciel Biura Współpracy Międzynarodowej Paulina Osuch.

„Ciężko było muszę przyznać szczególnie językowo. Choć i małe niespodzianki się zdarzyły- po sześciu godzinach warsztatów zaczęłam odpowiadać na pytania zadane po francusku … a języka niestety nie znam. Wyjazdy mobilnościowe Erasmus+ to również niespodzianki. Plany wielkie co do dalszej współpracy powstają” – powiedziała Pani dr Katarzyna Strzała – Osuch.

{gallery}/erasmus-wykladowcy/wizyta-algieria-1{/gallery}

Kolejny kawałek relacji z wizyty mobilnościowej przedstawicieli Powiślańskiej Szkoły Wyższej w Tizi-Ouzou University w Tizi-Ouzou w Algierii. Tym razem szkolenia, warsztaty, spotkania z władzami Wydziału Medycznego oraz Wydziału Ekonomicznego. Bardzo ciekawe, budujące relacje w zakresie wspólnej współpracy w wielu obszarach merytorycznych, idące także w kierunku organizacji wspólnych programów studiów w kontekście podwójnych dyplomów na Ekonomii. Być może także Ratownictwie medycznym. Trudności językowe pozostają niestety, jednakże zaangażowanie strony algierskiej naprawdę zasługuje na wielki szacunek.

{gallery}/erasmus-wykladowcy/wizyta-algieria-2{/gallery}