Przedstawiciele Powiślańskiej Szkoły Wyższej odwiedzili John Naisbitt University w Belgradzie w Serbii

W dniach  15 – 18 maja 2016 r. przedstawiciele PSW Agnieszka Kudełka i Marta Czermińska – referentki ds. promocji, współpracy i rekrutacji oraz Karol Czermiński – Specjalista ds. IT odwiedzili John Naisbitt University w Belgradzie w Serbii. Zapoznali się ze strukturą uczelni, procesem rekrutacyjnym oraz sposobami promocji uczelni w Serbii. Mieli też okazję przyjrzeć się pracy specjalistów ds. informatyki.

Pracownicy biura współpracy międzynarodowej opowiedzieli o historii powstania uniwersytetu oraz kierunkach na których kształcą się studenci. W wolnym czasie zwiedzali Belgrad i poznawali kulturę Serbii. Uczestniczyli także w Międzynarodowej Konferencji Ekonomicznej.