Powiślańska Szkoła Wyższa odniosła ogromny sukces w konkursie wniosków w ramach projektów Mobilności studentów i pracowników uczelni między krajami programu i krajami niestowarzyszonymi z programem Erasmus+ (KA171) na rok 2023. Złożony wniosek został zatwierdzony do realizacji przez Narodową Agencję Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności.

? To ogromny krok naprzód w wysiłkach na rzecz globalnej edukacji i wymiany doświadczeń. Powiślańska zaangażowana społeczność przyczyniła się do zdobycia imponujących 93.0 punktów na 100 możliwych, co dowodzi wysokiej jakości projektu.

To wyjątkowa okazja do dalszego rozwoju programów międzynarodowych, zwiększenia dostępu do globalnej wiedzy i poszerzenia horyzontów powiślańskiej społeczności.

Dzięki temu projektowi, studenci będą mogli pojechać do krajów dalekobieżnych, takich jak Brazylia!

To niezwykły moment dla Uczelni, który potwierdza naszą zdolność do tworzenia innowacyjnych projektów edukacyjnych i zaangażowanie PSW w globalny wymiar nauki.