Szanowni Państwo,

mając na uwadze problemy, jakie w związku z trwaniem działań wojennych na Ukrainie, mogą dotyczyć także Państwa i Państwa rodzin Powiślańska Szkoła Wyższa podjęła decyzję o wprowadzeniu pakietu pomocowego.

Dla studentek i studentów dotkniętych działaniami wojennymi przygotowany został pakiet pomocowy obejmujący miedzy innymi:

– przesunięcie w czasie i rozłożenie na dogodne raty opłat za naukę, bez konsekwencji odsetkowych;
– możliwość ubiegania się o bezzwrotną zapomogę przeznaczoną na zaspokojenie niezbędnych potrzeb socjalno – bytowych;
– możliwość ubiegania się w każdym terminie o stypendium socjalne, z uwagi na konieczność opieki nad dodatkowymi członkami rodziny;
– elastyczne podejście do procesu kształcenia;
– fachowe wsparcie psychologa wg zaplanowanych spotkań i/lub wg potrzeb;
– możliwość skorzystania ze wsparcia samorządu studenckiego oraz wolontariuszy PSW;

Naszą główną zasadą jest „jesteśmy dla studenta” i każdy z Państwa może liczyć na indywidualne podejście i rozpatrzenie każdej ze spraw.

Wszystkim naszym studentom zawsze gwarantowaliśmy i gwarantujemy wsparcie i zrozumienie i to się nie zmienia i nigdy nie zmieni. Prosimy o kontakt z dziekanatem i/lub Panią Prorektor ds. dydaktycznych i studenckich dr Beatą Pawłowską, prof. PSW.