Uczą studentów w Turcji, m.in. akupresury i jej technik,  medycyny niekonwencjonalnej, terapii uzupełniającej w leczeniu oraz geriatrii

W dniach 27 – 31 marca 2017 r. mamy przyjemność gościć wykładowczynie z Wydziału Nauk o Zdrowiu z Karadeniz Technical University w Turcji. Panie Yesir Elif, Dilek Çilingir, Sevilay Hintistan i Kıymet Yesiliciek Calik uczą studentów w Turcji, m.in. akupresury i jej technik,  medycyny niekonwencjonalnej, terapii uzupełniającej w leczeniu oraz geriatrii. W czasie ich pobytu mogliśmy zapoznać się z systemem zdrowia w Turcji oraz leczeniem geriatrycznym obywateli Turcji. Udostępniły także swoje prezentacje naszym studentom, aby chodź trochę przybliżyć im swoją pracę.

AN OVERVIEW OF COMPLEMENTARY THERAPIES IN TURKEY

ACUPRESSURE AT LABOR