27 października br. w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, jestesmy na XI edycja seminarium z cyklu Forum Jakości.

Tegoroczne Forum Jakości organizowane jest w ramach jubileuszu 20-lecia działalności PKA, obchodzonego pod hasłem Od ponad 20 lat w Powiślańskiej działamy na rzecz zapewniania i doskonalenia jakości kształcenia, dlatego mozliwość posłuchania mądrych, dobrych praktyk jest szczególnie istotna.

W programie – szereg paneli dyskusyjnych oraz dwie główne debaty. To co szczególnie ważne i naprawdę warte przejechania pół Polski to wystąpienia szczególnie zaangażowanych w proces kształtowania jakości kształcenia panelistów, m.in:

prof. dr hab. Stanisława Wrzoska – Przewodniczącego Polskiej Komisji Akredytacyjnej

prof. dr hab. Krzysztofa Diks – Przedstawiciela Rady Głównej Nauki i Szkolnictwa Wyższego,

prof. dr hab. Ewy Gruszczyńskiej – Przedstawicielki KRAUN

Odwieczne pytanie – Dokąd zmierza zapewnianie i doskonalenie jakości kształcenia? Szanse, wyzwania, bariery, wizje, marzenia. Odpowiedzi wiele, choć jedna zdecydowanie zawsze prawdziwa – rynek, czyli studenci weryfikuje jakość kształcenia ? i z tego w Powiślańskiej jesteśmy bardzo dumni.