I jeszcze troszkę się pochwalimy ? zajęciem, jako uczelnia niepubliczna I miejsca w woj. pomorskim ?

Wręczono dyplomy najlepszym polskim uczelniom – laureatom XXII Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2021. Było to pierwsze od wielu miesięcy spotkanie „w realu” polskiego środowiska akademickiego.

Rektorzy, prorektorzy i dziekani byli bohaterami Gali Finałowej Rankingu 2021. Najlepszym gratulowali: prof. Włodzimierz Bernacki – sekretarz stanu w Ministerstwie Edukacji i Nauki i prof. Arkadiusz Mężyk – przewodniczący Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich.

– Uważam, że dziś zwycięzcami są wszyscy uczestnicy tego wydarzenia – powiedział prof. Arkadiusz Mężyk, przewodniczący Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich, rektor Politechniki Śląskiej. – Na ranking trzeba bowiem patrzeć nie tylko pod kątem miejsca, jakie w nim dana uczelnia zajmuje, ale też pod kątem informacji, jakie on dla uczelni niesie. Dlatego zachęcam, by na ranking patrzeć analitycznie, jako na źródło informacji, które pozwalają rozwijać nasze uczelnie.

Powiślańska Szkoła Wyższa – Uczelnia wielkich aspiracji, niestrudzenie dążąca do jak najwyższej jakości kształcenia .. bo .. #JesteśmydlaStudenta