Katarzyny Krzymińskiej…
Z żalem zawiadamiamy o śmierci naszej studentki Katarzyny Krzymińskiej, wieloletniej pielęgniarki oddziałowej SOR w Świeciu. Od początku pandemii stała na pierwszej linii frontu. Jako oddziałowa koordynowała pracę Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Świeciu do którego trafiają ludzie z różnymi przypadłościami. Na naszych łamach wsparła akcję „Nie kłam medykom” podkreślając jak ważne jest mówienie prawdy o zakażeniu i kontaktach z chorymi, żeby ratownicy czy pielęgniarki mogli się odpowiednio zabezpieczyć.

W dniu dzisiejszym odbyły się uroczystości pogrzebowe, rodzinie, przyjaciołom i bliskim składamy najszczersze wyrazy współczucia w imieniu społeczności akademickiej Powiślańskiej Szkoły Wyższej.