Szanowni Państwo,

w imieniu zespołu Europejskiego Korpusu Solidarności chcielibyśmy polecić Państwu (wszystkie chętne osoby pomiędzy 18 a 30 rokiem życia) udział w bezpłatnym szkoleniu „EKSplozja Pomysłów”, które odbędzie się w dniach 25-26 czerwca 2021.

Do uczestnictwa zapraszamy szczególnie te osoby, które mają ciekawe pomysły i szukają funduszy na ich realizację, planują zorganizować wydarzenia w swojej miejscowości lub dzielnicy, posiadają ciekawe zainteresowania, którymi chcą dzielić się z innymi, chciałyby zaangażować lokalną społeczność lub stworzyć możliwości do rozwoju własnych pasji w swoim mieście lub regionie oraz szukają inspiracji i możliwości do działania w swoim otoczeniu.

„EKSplozja pomysłów” wprowadzi Was w założenia Projektów Solidarności, a poza tym, bez ruszania się z domu:

– Dowiecie się na jakie działania można uzyskać dofinansowanie w ramach Europejskiego Korpusu Solidarności
– Porozmawiacie o tym, jak zaplanować i zrealizować Projekt Solidarności
– Otrzymacie wskazówki dotyczące wypełniania formularza wniosku
– Poznacie pełne energii osoby, które również chcą działać lokalnie
– Dopracujecie koncepcję swojego projektu lub zainspirujecie się pomysłami innych
– Będziecie mieli okazję poznać przedstawicielki zespołu Europejskiego Korpusu Solidarności, które odpowiedzą na Wasze pytania
– Spędzicie czas w przyjaznej i rozwojowej atmosferze

Zainteresowanych serdecznie zachęcamy do wypełnienia ankiety zgłoszeniowej pod adresem: https://eksplozjapomyslow.webankieta.pl/  do dnia 16 czerwca (środa).

Szkolenie poprowadzi dwoje doświadczonych trenerów. Po zakwalifikowaniu się uczestnicy otrzymają dokładny plan szkolenia oraz informacje dotyczące narzędzi i platform, z których będziemy korzystać.
Będziemy pracować zdalnie, ale nie zamierzamy spędzić 8 godzin siedząc przed komputerem!