Szanowni Państwo,

w imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy i informujemy, że trwają zapisy na najważniejszą konferencję, dotyczącą zarządzania uczelniami w Polsce – LUMEN 2021.

Konferencja LUMEN odbędzie się w dniach 23 i 24 listopada w trybie online. Pełny Program wydarzenia, wraz z opisem poszczególnych paneli, a także Formularz bezpłatnej rejestracji dostępne są na stronie internetowej wydarzenia pod adresem: www.lumen.edu.pl

LUMEN 2021 to:

Eksperckie wystąpienia organizacji ważnych dla sektora szkolnictwa wyższego w Polsce, w tym: Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Rozwoju, Ministerstwo Finansów, Ośrodek Przetwarzania Informacji, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Fundacja Rektorów Polskich, Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich, Stowarzyszenie „Forum Dziekanatów”, oraz Times Higher Education.
Głos władz rektorskich wiodących, polskich uczelni, w tym takich szkół jak: Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Szkoła Główna Handlowa, Akademia Górniczo-Hutnicza, Akademia Leona Koźmińskiego, Uniwersytet SWPS, czy Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej.
Innowacje organizacyjne i informatyczne od wiodących producentów IT, wydawnictw i firm doradczych, w tym: PCG Academia, Blackboard, Inspera, Elsevier, Intelliboard, Open LMS, Senetic, WEBCON, Wolters Kluwer.
3 globalnych gigantów chmury, prezentujących swoje rozwiązania dla uczelni: Amazon Web Services, Google i Microsoft.
Profesjonalna realizacja bezpośrednio ze studia nagraniowego w Warszawie, dedykowana platforma online z rozbudowanymi możliwościami wchodzenia w interakcję z uczestnikami i organizatorami konferencji.

Konferencja LUMEN 2021 organizowana jest po raz siódmy z inicjatywy PCG Academia, Fundacji Rektorów Polskich i Times Higher Education.

Zapraszamy Państwa do udziału i do aktywnego uczestnictwa w naszym wydarzeniu.

814a7272 e258 9e2d 3369 2c9e7fde0827