AWFiS im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku i Polski Związek Żeglarski zaprasza Studentów do wzięcia udziału w Żeglarskich Mistrzostwach Pomorskich Uczelni Wyższych

regaty logo

Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku i Polskiego Związku Żeglarskiego zaprasza Studentów, jak i Wykładowców do wzięcia udziału w Żeglarskich Mistrzostwach Pomorskich Uczelni Wyższych.  

Regaty odbędą się w dniach 16 października 2016 r., w Narodowym Centrum Żeglarstwa AWFiS im. dra Krzysztofa Zawalskiego. 

Regaty będą rozgrywane na rozlewisku Wisły Śmiałej lub wodach Zatoki Gdańskiej.

Zgłoszenie wstępne do regat należy przesłać w treści maila na adres: m.szafran@pya.org.pl, do piątku 7 października włącznie. Ostatecznego zgłoszenia należy dokonać w dniu regat od godziny 8.30 do 9.30 w biurze regat w Narodowym Centrum Żeglarstwa AWFiS im. dra Krzysztofa Zawalskiego w Gdańsku-Górkach Zachodnich (sala konferencyjna 207-209, II piętro).

Udział w regatach pozbawiony jest z opłaty wpisowego. Jedyny koszt po stronie uczestników to dojazd na miejsce regat.

Więcej informacji znajdą Państwo w załączonych plikach. Ponadto wszelkich szczegółowych informacji moża zasięgnąć u organizatora regat: e-mail: m.szafran@pya.org.pl, tel. kontaktowy: 502-936-430.

Serdecznie zapraszamy do udziału w regatach!

ZAWIADOMIENIE O REGATACH

Zaproszenie regaty 16.10.2016