Szanowni Państwo,

przekazujemy zaproszenie Centrum Kultury i Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie na tegoroczny XI Międzyuczelniany Przegląd Kabaretów Studenckich KLAMKA.
Wydarzenie odbędzie się w dniach 27-28 maja 2021 r.

Od wielu lat w Klubie Akademickim Arka Uniwersytetu Rolniczego, w kwietniu odbywa się wydarzenie pt. “Międzyuczelniany Przegląd Kabaretów Studenckich KLAMKA”.
Wydarzenie to jest jedynym, niekomercyjnym przeglądem kabaretów studenckich, skierowanym do studentów WSZYSTKICH uczelni w kraju. Promowana jest tym samym sztuka kabaretowa oraz rozpowszechnianie kultury studenckiej wśród społeczności akademickiej z całej Polski.

Amatorskie grupy reprezentujące poszczególne uczelnie, mają szansę walczyć o miano najlepszych oraz o prestiż wśród braci akademickiej.

Dla laureatów trzech pierwszych miejsc przewidziana jest również nagroda pieniężna w wysokości:

I miejsce – 3 000 zł

II miejsce – 2 000 zł

III miejsce – 1 000 zł

Tegoroczny przegląd różnić się będzie od poprzednich, gdyż odbędzie się w nowej siedzibie Klubu Akademickiego ARKA przy ulicy Zenona Klemensiewicza 3. Niewątpliwie nowe miejsce zapewni nowe oblicze wydarzenia jak również znacznie wyższy standard. Biorąc pod uwagę obecną sytuację w kraju spowodowaną pandemią koronawirusa organizatorzy dołożą wszelkich starań aby dostosować wydarzenie pod wszelkie potencjalne obostrzenia.

Po więcej informacji zapraszamy Państwa na fanpage:

https://www.facebook.com/MPKSKLAMKA

PLIKI PDF:

>Karta zgłoszeniowa

>Pismo przewodnie

>Oświadczenie o wyrażeniu zgody na publikację wizerunku

>Regulamin

KLAMKA2021 PLAKAT