Drodzy Kandydaci! Ze względu na zapytania dotyczące zjazdów dla studentów w Gdańsku i Kwidzynie, chcielibyśmy poinformować, że zjazdy na kierunku Pielęgniarstwo w nadchodzącym roku akademickim 2021/2022 przedstawiają się jak poniżej.

Dla kierunku Pielęgniarstwo I stopnia w trybie stacjonarnym przewidujemy po 12 zjazdów w semestrze, a dla kierunku Pielęgniarstwo II stopnia w trybie niestacjonarnym, przewidujemy po 10 zjazdów w semestrze zgodnie z harmonogramem zjazdów. Zajęcia teoretyczne odbywać się będą w formie zdalnej, natomiast konwersatoria, ćwiczenia, zajęcia w pracowniach medycznych, zajęcia symulacyjne, lektoraty, seminaria realizowane będą w formie stacjonarnej.

Szczegółowy plan zajęć będzie obejmował zajęcia teoretyczne w dniach od czwartku do niedzieli dla studiów stacjonarnych, a od piątku do niedzieli dla studiów niestacjonarnych (piątki w godzinach popołudniowych). Plan zajęć na cały semestr zimowy udostępniony będzie na naszej stronie internetowej dwa tygodnie przed rozpoczęciem zajęć.

Dla Państwa wygody oraz oszczędności Państwa czasu, prowadzimy rekrutację w formie elektronicznej – bez potrzeby przesyłania dokumentów pocztą lub osobistej wizyty na uczelni.

Zapraszamy do Powiślańskiej!

Harmonogram zjazdów – Kwidzyn