kursy PIELEGNIARSTWO s

Zapraszamy wszystkich, którzy na dzień 1 października 2019 roku będą studentami III sem.* stacjonarnych studiów na kierunku Pielęgniarstwo w PSW do udziału w projekcie pn. “Wspólnie na rzecz rozwoju Pielęgniarstwa”. W ramach Projektu jest możliwość uzyskania Stypendium Motywacyjnego w wysokości 800 zł/m-c, skorzystania z płatnych praktyk 750 zł/sem. czy też wsparcie ze Stypendialnego Programu Absolwent w wysokości 1000 zł/mc przez okres do 24 m-cy. Możliwy jest również zwrot kosztów dojazdu/noclegu w ramach działań projektowych.

kursy PIELEGNIARSTWO s

Władze Uczelni przygotowały dla wszystkich uczestników ww. Projektu korzystających z Programów Stypendialnych rabat w wysokości 30% na czesne za studia II st. kierunek Pielęgniarstwo.

Więcej informacji o Projekcie na stronie: www.psw.kwidzyn.edu.pl/projekt-pielegniarstwo.html

*również studenci którzy przepiszą się na III sem. z innych uczelni