Daffodil International University w Dhace w Bangladeszu, a dokładniej założyciel i przewodniczący DIU oraz pierwszy wiceprzewodniczący AUAP, Dr. Md. Sabur Khan serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w 15. Konferencji Generalnej Stowarzyszenia Uniwersytetów Azji i Pacyfiku (AUAP), która odbędzie się w dniach 14-16 listopada 2022 r. w Daffodil International University w Dhace w Bangladeszu.

W tym roku tematem przewodnim konferencji będzie Synergia między technologią informacyjną a edukacją wysokiej jakości w 4IR, a w sesjach równoległych przewidziano kilka interesujących podtematów. W konferencji weźmie udział ponad 400 uczestników, w tym liderzy instytucji szkolnictwa wyższego, kadra kierownicza, uznani na całym świecie prelegenci, eksperci ds. stosunków międzynarodowych i edukatorzy z ponad stu instytucji z całego świata.

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat tego wielkiego spotkania, odwiedź stronę internetową: https://auapgc2022.daffodilvarsity.edu.bd lub zapoznaj się z broszurą i zarejestruj się.

https://auapgc2022.daffodilvarsity.edu.bd/images/brochure.pdf

Rejestracja w trybie wcześniejszym jest dostępna do 15 lipca 2022 r. Wszelkie pytania należy kierować do Sekretariatu Konferencji na adres e-mail: auap2022@daffodilvarsity.edu.bd