Drodzy Studenci, Wykładowcy Powiślańskiej Szkoły Wyższej, w trosce o zdrowie całej naszej społeczności akademickiej, z uwagi na charakter naszej działalności, w tym przede wszystkim możliwość bezpośredniego kontaktu wielu osób, które na co dzień pracują w placówkach ochrony zdrowia na terenie kilku województw, zawieszamy z dniem dzisiejszym do dnia 24 maja realizację zajęć dydaktycznych.

Prosimy zadbać o zdrowie, bezpieczeństwo swoje i bliskich, a także osób potrzebujących, zachować rozsądek, nie ulegać panice, stosować się do zaleceń.

Dołożymy wszelkich starań, aby mimo zaistniałych okoliczności rok akademicki, w tym przede wszystkim obrony prac dyplomowych zachować w podanych terminach. Będziemy informować Państwa na bieżąco, z użyciem wszelkich możliwych form komunikacji.

{loadposition covid-19}