Szanowni Państwo!
nie zwalniamy tempa ? Powiślańska Szkoła Wyższa została partnerem i patronem Akademickiej Grupy Patronackiej w III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Grudziądz!
Będziemy organizować warsztaty, wykłady i ciekawe interaktywne zajęcia zarówno w murach szkoły w Grudziądzu, jak i u nas na uczelni – chociażby w naszym Centrum Symulacji Medycznych. Pan Dyrektor Liceum – mgr Łukasz Piasecki razem z nami bardzo cieszy się na tę współpracę!
Ale to nie wszystko! Mamy jeszcze większe plany co do Grudziądza i aktualnie prowadzimy w tym temacie rozmowy z Panem mgr Tomaszem Kempskim – Dyrektorem Centrum Kształcenia Ustawicznego w Grudziądzu. Już teraz zapowiadamy, że będzie ciekawie, rozwojowo i profesjonalnie. Jak zawsze dla Was!