Association of Schools of Public Health in the European Region (ASPHER) ma zaszczyt zaprosić na FORUM MŁODYCH NAUKOWCÓW, który odbędzie się podczas konferencji wstępnych EPH w środę 8 listopada 2023  w godzinach 13:30-17:00 w Dublinie.

YRF (Young Researchers Forum) jest przeznaczony dla studentów studiów doktoranckich oraz naukowców na początku kariery naukowej z dowolnej dziedziny zdrowia publicznego, a także dla ich mentorów.

Forum zostało zaprojektowane tak aby zapewnić młodym naukowcom  możliwość zaprezentowania swoich dokonań w  przyjaznym i  wspierającym otoczeniu.

Termin nadsyłania abstraktów upływa 1 października o godzinie 23:59 czasu środkowoeuropejskiego.

Abstrakty mogą liczyć do 500 słów i powinny dotyczyć oryginalnych badań, zawierających co najmniej wstępne wyniki.

Abstrakty prosimy przesyłać na adres youngresearchersforum@aspher.org.

Serdeczne pozdrowienia,

Sekretariat ASPHERA