8 powodów, dla których warto uczyć się w Centrum Języków Obcych Powiślańskiej Szkoły Wyższej:

1. Jak mówią nasi studenci, nauka w PSW to gwarancja profesjonalizmu i edukacji na wysokim poziomie. Dlaczego są oni tak usatysfakcjonowani? Bo widzą wyniki. W jaki sposób? Ponieważ zatrudniamy fachowych nauczycieli języka – zarówno native speakerów jak i Polaków, znających język, którego uczą, równie dobrze jak ojczysty. Ponieważ jesteśmy jedyną szkołą, która regularnie szkoli nauczycieli, aby upewnić się, że nasza oferta jest najnowocześniejsza. Ponieważ nam zależy.

2. Zapewniamy swoim studentom pełen pakiet usług językowych. Od 10-latków aż do dorosłych na poziomie proficiency, wielu studentów zostaje z nami przez cały okres uczenia się języka. Przychodzą do nas jako początkujący, a odchodzą posługując się językiem płynnie i na wysokim poziomie. Wygrywają również konkursy w języku angielskim. Wielu z nich następnie jest w stanie dostać się na prestiżowe zagraniczne uniwersytety. Wraz z płynnością i pewnością w porozumiewaniu się w obcym języku, wielu studentów widzi przed sobą otwartą drogę do satysfakcjonującej i dobrze płatnej pracy.

3. Oferujemy szeroki wybór wyspecjalizowanych kursów: egzaminy, angielski prawniczy, medyczny, finansowy i biznesowy oraz kursy przygotowujące do egzaminów gimnazjalnych i matury. Oferujemy również intensywne kursy wakacyjne, kursy firmowe i trening umiejętności biznesowych po angielsku (Business Skills in English), który ma na celu wytrenowanie określonych umiejętności, takich jak techniki negocjacyjne w kontekście języka obcego.

4. Nauczyciele języka w PSW przechodzą rygorystyczny proces selekcji i rekrutacji. Zwracamy uwagę nie tylko na kwalifikacje i doświadczenie, ale również na zdolność motywowania i prowadzenia grup kursantów. Nasi nauczyciele często posiadają dodatkowe umiejętności, jak np. kwalifikacje w dziedzinie biznesu lub prawa, albo medycyny. Nauczyciele pochodzenia polskiego muszą również spełnić surowe kryteria dotyczące umiejętności językowych. By mogli pracować w PSW, ich znajomość gramatyki jak i wymowa muszą być zbliżone do poziomu native speakera. Wyznajemy filozofię ciągłej nauki i doskonalenia posiadanych umiejętności.

5. Wszystkie zajęcia w Centrum Języków Obcych przy PSW są prowadzone w języku docelowym, aby jak najskuteczniej przekazywać wiedzę i rozwijać umiejętności językowe kursantów a jednocześnie przekroczyć wszelkie bariery psychologiczne, które uczniowie mogą mieć w stosunku do porozumiewania się w języku obcym. Cel zajęć jest prosty: każdy uczeń ma wyjść z klasy bogatszy o nową wiedzę i umiejętności. Naszym nadrzędnym dążeniem jest wyszkolenie niezależnych użytkowników języka obcego. Aby je osiągnąć, oferowane kursy są zaprojektowane tak, aby motywować i inspirować słuchaczy poprzez przyjazną, lecz pracowitą atmosferę i zastosowanie różnorodnych, interesujących metod i materiałów (takich jak Internet i multimedia).

6. Zgodnie z preferencjami uczniów, zajęcia odbywają się w grupach nie liczniejszych niż 10 osób. Taka liczba zapewnia dużą ilość uwagi poświęconej każdemu uczniowi indywidualnie, jednocześnie pozwalając utrzymać cenę kursu na przystępnym poziomie. Dla uczniów, którzy potrzebują kursu bardziej spersonalizowanego lub dostosowanego szczególnie do ich potrzeb oferujemy zajęcia indywidualne.

7. Studenci i uczniowie przychodzą do nas w jednym podstawowym celu: aby nauczyć się mówić w obcym języku płynnie i pewnie. Wiedzą, że ta umiejętność poprawi jakość ich wykształcenia, kariery zawodowej oraz życia. Dlatego nasza misja jest prosta: chcemy poprawić umiejętność mówienia naszych studentów. Kładziemy nacisk na praktyczną komunikację. Poszerzanie słownictwa i praca nad gramatyką to środek do celu jakim jest mówienie pewnie i płynnie w obcym języku. Wymieniona tu filozofia odnosi się również do młodych uczniów.

8. PSW ma 11 lat doświadczenia w nauczaniu. Nasza reputacja stanowi najlepszą rekomendację.