Konferencja będzie składała się z części teoretycznej, panelu dyskusyjnego oraz szkoleń i  warsztatów metodycznych. Organizatorzy zapraszają na nią szczególnie kadrę pielęgniarską, lekarzy, psychologów, kosmetologów, studentów i wszystkich zainteresowanych tematyką blizn, psychotraumatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii.

Jest też możliwość wzięcia udziału w konferencji online w części teoretycznej.

Ideą konferencji jest poszerzenie wiedzy na temat profilaktyki i poprawy zdrowia fizycznego i psychicznego u osób po trudnych przeżyciach.

Tematy wystąpień i warsztatów, dostępne pakiety znajdziesz na stronie internetowej:

Formularz zapisu: https://forms.gle/D4VomTx4Rpxx42h1A

Link do wydarzenia na Facebook: https://fb.me/e/2dDkgu5xy

Organizatorzy zaznaczają, że całość dochodu z konferencji zostanie przeznaczona na realizację projektów wsparcia podopiecznych Fundacji Inicjatyw Rozwojowych Inspira i Fundacji Odzyskaj Zdrowie i Urodę w powrocie do zdrowia i równowagi psychicznej po trudnych wydarzeniach życiowych. Konferencja jest zorganizowana we współpracy Instytutu Inspira z Lublina z Kliniką Zdrowia i Urody z Zamościa pod patronatem honorowym Rektora Wyższej Szkoły Nauk Społecznych i Prezydenta Miasta Lublin. Patronem medialnym jest czasopismo Kosmetologia Estetyczna