Instytut PSW ma przyjemność przekazać Państwu zaproszenie do udziału w 12. edycji Konferencji Zdrowe Kości i Stawy 2021 r., która odbędzie się w dniach 3–6 marca br., w formie on-line. Rejestracja udziału w Konferencji jest darmowa i dostępna na stronie https://www.termedia.pl/Konferencja-Zdrowe-Kosci-i-Stawy-Intro,1417,12444.html#registerWebinar lub https://www.termedia.pl/Konferencja-Zdrowe-Kosci-i-Stawy-Intro,1417,12444.html.

Szanowni Państwo,

już po raz 12 serdecznie zapraszam na konferencję, którą mam przyjemność organizować dla wszystkich entuzjastów chorób kości i stawów.

Miałem nadzieję, że pandemia COVID-19, która rozpoczęła się w Polsce wraz z poprzednią edycją konferencji w marcu 2020 r., zakończy się ostatecznie w marcu 2021 r. Wierzyłem, że będziemy mogli spotkać się osobiście i porozmawiać naukowo na wykładach, warsztatach, a także w kuluarach, jak to było dotychczas. Pracując od miesięcy na pierwszej linii obrony przed koronawirusem – z całym moim zespołem wspaniałych lekarzy, pielęgniarek oraz pozostałego personelu, poświęcając zdrowie i ukochaną reumatologię – mam niestety duże wątpliwości, czy ten scenariusz jest możliwy do zrealizowania. Ze względu na to, podjęliśmy decyzję, że 12 edycja Konferencji Zdrowe Kości i Stawy 2021 r. odbędzie się 3–6 marca on-line w wersji LIVE! Program merytoryczny zostanie tak przygotowany, aby był jak najbardziej atrakcyjny dla wszystkich aktywnych uczestników i miał bardzo praktyczny wydźwięk. Chciałbym, żeby forma przekazu miała najwyższą jakość naukowo-publicystycznego wydarzenia, godnego transmisji telewizyjnej.

Zapraszam do współpracy potencjalnych sponsorów z nadzieją na stworzenie tej jedynej w swoim rodzaju konferencji, która jest adresowana nie tylko do reumatologów, lecz także lekarzy wszystkich innych specjalności zainteresowanych chorobami kości i stawów. Oczywiście nie zabraknie też aktualnego tematu związanego ze światowym wirusem-celebrytą SARS-CoV-2.

Mimo panującej sytuacji nadal nie tracę nadziei, że pod koniec lutego będę mógł zakomunikować Państwu, że na 12 edycji Konferencji Zdrowe Kości i Stawy 2021 r. spotkamy się osobiście po pandemii. Jeżeli tak się jednak nie stanie i nie będzie to możliwe, serdecznie zapraszam na spotkanie on-line w wersji LIVE!

Pozdrawiam serdecznie

Prof. dr hab. n. med. Piotr Leszczyński
Przewodniczący Komitetu Naukowego