Szanowni Państwo,

Z ogromną przyjemnością chcielibyśmy zaprosić Państwa do zapoznania się z nowymi, niezwykle ciekawymi wydarzeniami, które w ostatnim czasie włączyliśmy do programu międzynarodowej konferencji z cyklu “Nauka i Biznes – Wspólne Wyzwania”, organizowanej przez Uniwersytet Szczeciński oraz Akademię Górniczo Hutniczą im. Stanisława Staszica w Krakowie.

Konferencję otwarta zostanie dyskusją poświęconą tematyce powoływania innowacyjnych przedsięwzięć biznesowych, w szczególności w kontekście startupów akademickich.

Zaraz po niej zaprosimy Państwa do uczestnictwa w interaktywnym wykładzie, który będzie mieć za zadanie przybliżenie Państwu pięciu strategii komunikacyjnych online, mogących być stosowanymi przez przedsiębiorców. W przeciwieństwie do powszechnej prezentacji metod docierania do klientów, nasz prelegent skoncentruje się na języku towarzyszącym komunikacji firm – jego użyteczność i użytkowość.

W ramach konferencji odbędą się także dwa panele poświęcone wsparciu biznesu. Pierwszy z nich skoncentruje się na izbach handlowych, który uświetnią prelekcje przedstawicieli izb i stowarzyszeń biznesowych z Polski, Niemiec i Norwegii. Drugi z paneli odniesie się do wsparcia otoczenia biznesu, w ramach którego swoje wystąpienia mieć będą przedstawiciele Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, inkubatorów akademickich oraz akademickich Centrów Transferu Technologii.

Dalsza część konferencji poświęcona zostanie:

• -sesji posterowej, kiedy to zaprezentowane zostaną prace zgłoszone przez uczestników;
  • -sesji przeznaczonej dla pracowników naukowych, studentów oraz przedstawicieli biznesu, a poświęconej łączeniu pracy w biznesie i zainteresowań naukowych – w oparciu o doświadczenia doktorantów oraz już obronionych prac doktorskich zaprezentowane zostaną praktyczne sposoby na łączenie biznesu z nauką.
  • -sesji b2b, która wraz z networkingiem zamknie program konferencji.

Jednocześnie przypominamy i serdecznie zapraszamy do zapisów na już szóstą edycję Konferencji, która odbędzie się na Wydziale Ekonomii, Finansów i Zarządzania w Szczecinie (ul.Mickiewicza 64), w piątek 5 czerwca 2020r.

Szczegółowe informacje na temat Konferencji dostępne są na stronie: http://b2b.usz.edu.pl

Wszelkie pytania prosimy kierować na e-mail: B2B@USZ.EDU.PL

W imieniu Organizatorów,