Wydawnictwo TYGIEL zaprasza Państwa do współtworzenia recenzowanej monografii naukowej pt.: „Wyzwania i problemy społeczeństwa w XXI wieku”, do której prowadzony jest nabór rozdziałów o charakterze przeglądowym i badawczym.

Społeczeństwo w XXI wieku musi się mierzyć z wieloma wyzwaniami i problemami. Szybki przepływ informacji, wzrost liczby ludności, presja dotycząca coraz intensywniejszego trybu życia, częste konflikty pomiędzy wartościami to tylko niektóre czynniki powodujące szereg zmian o charakterze technologicznym, ekonomicznym i prawnym. W środku tych wszystkich bodźców jest społeczeństwo, które odbiera i reaguje. Poznanie, zrozumienie i charakterystyka są ważne, aby możliwe było podejmowanie decyzji dotyczących całego społeczeństwa, czy też pomoc jednostkom cierpiącym z wielu chorób będących następstwem postępu. Zachęcamy do przesyłania propozycji streszczeń prac dotyczących wyzwań oraz problemów stojących przed społeczeństwem w XXI wieku.

Więcej informacji na temat naboru rozdziałów do monografii naukowej  oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie:  http://www.wydawnictwo-tygiel.pl/monografia-naukowa-pt-wyzwania-i-problemy-spoleczenstwa-w-xxi-wieku/

Zapraszamy do współtworzenia monografii naukowej, dzięki której Państwa prace zostaną udostępnione szerokiemu gronu odbiorców. Do przygotowania rozdziałów do monografii naukowej zachęcamy pracowników naukowych, jak i studentów.

Adres kontaktowy: monografie@wydawnictwo-tygiel.pl