Instytut Naukowo-Rozwojowy PSW zachęca Państwa do udziału w bezpłatnych szkoleniach z zakresu funkcjonalności bazy indeksu cytowań Web of Science organizowanych przez Clarivate Web of Science. Wiedza z tego zakresu pomaga prowadzić badania naukowe na najwyższym poziomie.

Polecamy następujące szkolenia:

1. Essential Science Indicators na platformie InCites, Akademia Web of Science i InCites, 19 LISTOPADA 2020, GODZ. 11:00-12:00

· co to jest Research Front

· jak zidentyfikować najbardziej wpływowe instytucje, kraje i publikacje

· kto publikuje najgorętsze publikacje w Twojej dziedzinie

2. Web of Science – Citation Connection, 20 LISTOPADA, GODZ. 11.00-12.00

Dowiedz się:

· jakie zalety kryje pakiet Citation Connection dostępny w licencji krajowej

· jak wyszukiwać poprzez wszystkie bazy

Zarejestruj się

3. Przedstawiamy nową platformę Web of Science, 25 LISTOPADA 2020, GODZ. 10:00-10:45

Nie przegap najnowszych usprawnień i funkcji dodanych do nowej platformy Web of Science. Nasza specjalistka od rozwiązań zaprezentuje Państwu ulepszony interfejs użytkownika i przepływy pracy, szybsze ładowanie stron i wiele więcej!

Zarejestruj się

4. Web of Science – tworzenie raportów cytowań i indeks Hirscha, 25 LISTOPADA 2020, GODZ. 12:30-13:30

Dowiedz się:

· co to jest i jak stworzyć raport cytowań

· jak wyliczyć i analizować indeks H

· jak zrobić raport cytowań na nowej platformie Web of Science

Zarejestruj się

Do udziału w bezpłatnych szkoleniach wymagana jest rejestracja.

Pełna lista szkoleń znajduje się pod adresem: https://clarivate.libguides.com/europe/poland