Pożegnanie z studentami programu Erasmus+

Szanowni Państwo, 

Nadszedł czas pożegnać się z naszymi studentami programu Erasmus+! 

Mamy nadzieję, iż czas spędzony w Polsce był dla nich czasem niezapomnianym i pełnym wrażeń. 

Podczas pobytu studenci chętnie brali udział w wydarzeniach uczelni, aktywnie biorąc udział w Dniach Otwartych, V Międzynarodowej Konferencji Studenckiej czy Targach Szkolnictwa Wyższego. 

Jeden ze studentów, Evans z Ugandy, podzielił się z nami swoim doświadczeniem w postaci krótkiego artykuły, do którego serdecznie zachęcamy!

Wyjazd został sfinansowany z programu Erasmus+

Historię Evansa, pierwszego naszego studenta z Mbarara University of Science and Technology z Ugandy, którą serdecznie zachęcamy do przeczytania jest tutaj: https://www.must.ac.ug/must-student-shines-in-poland/?fbclid=IwAR1txH5-5-4WK-15dM7z4AYY9d5NuQxhqwJqleM-EkqfDIfncR9XxMIDbnc

Szanowni Państwo, 

Stażyści programu Erasmus+ już w PSW! 

Mamy przyjemność przedstawić Państwu praktykantów programu Erasmus+, którzy będą w te wakacje gościć u nas w Dziale Współpracy Międzynarodowej i innych w celu zdobycia umiejętności, doświadczenia zawodowego związanego z ich kierunkiem studiów. 

W tym roku mamy przyjemność powitać aż 12 praktykantów, z takich państwo jak Turcja oraz Hiszpania. Niezmiernie się cieszymy, że są z nami i to właśnie u nas realizują swoje praktyki wakacyjne. 

Pamiętaj, jeśli jesteś studentem PSW – Ty też masz takie możliwości! 

Napisz do nas na international@powislanska.edu.pl, a pomożemy dobrać dla Ciebie mobilność w ramach programu Erasmus+!

Wyjazd został sfinansowany z programu Erasmus+

Onur, Ozlem i Abdullah, Turcja

Mieliśmy zaszczyt gościć praktykantów w ramach programu Erasmus+ w dziele Współpracy Międzynarodowej. A poniżej możecie odsłuchać wrażeń z odbytych praktyk, ponieważ specjalnie dla Was nagraliśmy z nimi wywiad! 
Link: https://www.youtube.com/watch?v=cBt7Zoc7DvU&t=3s

Wyjazd został sfinansowany z programu Erasmus+

Emin, student z Eskisehir Osmangazi University z Turcji

To już koniec praktyki Emina, studenta z Eskisehir Osmangazi University z Turcji, który spędził u nas 2 miesiące na praktykach w biurze programu Erasmus+, jak i w Dziale Informacji i Marketingu. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy gościć tak ambitnego i ciężko pracującego praktykanta, a poniżej kilka słów od niego:

I am very lucky to have had the opportunity to do an internship at Powislanski University, where very friendly and smiling people work, and in Gdansk, one of the most beautiful cities in Poland. During my internship, I gained experiences that would be of great benefit to me in business life and I had the opportunity to meet many people from different cultures. It was a great chance for me to have done my internship in Poland, I had many opportunities to participate in student activities and socialize, and to meet foreign students as well as improve my foreign language skills.

Emin, Eskisehir Osmangazi University, Turcja

Wyjazd został sfinansowany z programu Erasmus+

W semestrze letnim w roku akademickim 2021/2022 gościliśmy na naszej uczelni studentów z różnych zakątków świata, a mianowicie:

Znacznik wyboruAwad i Ahmed z Jordanii (Al.-Zaytoonah University)
Znacznik wyboruRabia, Onur i Arda z Turcji (Anadolu University)
Znacznik wyboruLama, Majd i Mohamed z Palestyny (Birzeit University, Al-Quds University)
Znacznik wyboruLamiae i Tasnime z Maroka (Sidi Mohamed Ben Abdellah University)
Znacznik wyboruArmela i Erland z Albanii (Aleksandër Moisiu University)
Znacznik wyboruHelena z Chorwacji (Polytechnic of Rijeka)

Podczas ich pobytu semestrowego w Polsce studenci uczestniczyli w wydarzeniu PSW – International Week’22, który odbył się w 24-28 maja, na którym mieli okazję do uczestniczenia w spotkaniach z pracownikami ok. 30 różnych instytucji wyższych oraz wzięli udział w IV Międzynarodowej Konferencji Studenckiej. Ale Erasmus+ to nie tylko nauka, dlatego też w poniższej relacji możecie zobaczyć inne miejsca, które odwiedzili nasi studenci.

Wyjazd został sfinansowany z programu Erasmus+

Studenci zagraniczni w PSW

Szanowni Państwo,

Turcja -> Polska

Biuro Współpracy Międzynarodowej PSW pierwszy raz w swoim progach wita studenta z Anadolu University, który przyjechał odbyć u nas praktykę studencką!

Pan Onur będzie w Biurze dodatkową pomocą przy przystosowaniu Biura do pracy w trybie zdigitalizowanym oraz pomoże pracownikom w odnawianiu umów inter-instytucjonalnych z naszymi 150 partnerami.

Mamy nadzieję powitać więcej studentów, którzy będą chcieli odbyć swoją praktykę w Powiślańskiej Szkole Wyższej.

Tymczasem zapraszamy zapoznać się z ofertą praktyk: https://psw.kwidzyn.edu.pl/praktyki.html