W stolicy Uzbekistanu, Taszkiencie, odbyły się Targi Szkolnictwa Wyższego w ramach programu „Study in Poland”. W wydarzeniu aktywnie uczestniczyła Powiślańska Szkoła Wyższa, która zaprezentowała swoją ofertę edukacyjną oraz nawiązała liczne kontakty międzynarodowe.

Atmosfera targów była niezwykle sprzyjająca dla uczestników. Wolontariusze okazali się bardzo pomocni, wspierając zarówno wystawców, jak i odwiedzających w poruszaniu się po targach oraz udzielając niezbędnych informacji. Dzięki ich zaangażowaniu, wydarzenie przebiegło sprawnie i profesjonalnie.

Powiślańska Szkoła Wyższa miała okazję przeprowadzić rozmowy z przedstawicielami uczelni z różnych części świata, co otworzyło nowe perspektywy dla przyszłej współpracy. Szczególnie cenne były spotkania z potencjalnymi partnerami, które mogą zaowocować wymianą studencką oraz wspólnymi projektami badawczymi.

Jednak najważniejszym elementem targów byli młodzi ludzie, licznie odwiedzający stanowiska wystawców. Wśród nich było wielu zainteresowanych studiowaniem w Polsce, w tym także na naszej uczelni. Uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się więcej o możliwościach kształcenia, programach studiów oraz warunkach rekrutacji na Powiślańską Szkołę Wyższą.

Targi w Taszkiencie były doskonałą okazją do promocji polskiego szkolnictwa wyższego na arenie międzynarodowej. Udział Powiślańskiej Szkoły Wyższej w tym wydarzeniu przyczynił się do zwiększenia świadomości na temat oferty edukacyjnej uczelni oraz wzmocnienia jej pozycji na rynku międzynarodowym.