Szanowni Państwo,

w imieniu organizatorów III Kongresu Demograficznego – przewodniczącej Rządowej Rady Ludnościowej prof. Józefiny Hrynkiewicz, Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego, Władz Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, jak również Zarządu Polskiego Towarzystwa Socjologicznego przekazujemy zaproszenie do udziału w konferencji Zdrowie Dzieci, która odbędzie się 27 października 2022 r. w Gdańsku. ??
Wydarzenie odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Tematem przewodnim spotkania będzie zdrowie najmłodszych – dzieci i młodzieży, które będzie ocenione kompleksowo, uwzględniając zagadnienia z zakresu prewencji, diagnostyki i leczenia, w odniesieniu nie tylko do stanu obecnego, ale przede wszystkim głównych potrzeb, wyzwań i kierunków zmian.?