To świetne wieści dla wszystkich zainteresowanych studiowaniem pielęgniarstwa! Powstał nowy tok, który daje kandydatom możliwość wyboru między dwiema formami nauki na Pielęgniarstwie I i II stopnia w Gdańsku.

Oto opcje, które Uczelnia ma do zaoferowania:

– Od poniedziałku do czwartku zajęcia na uczelni, a od piątku do niedzieli zajęcia praktyczne w szpitalach, jednak nie jest to co tydzień, a jako uczelnia prostudencka dba o Wasz czas, a w tym o równowagę pomiędzy nauką, a pracą. Ta forma pozwoli zdobyć wiedzę teoretyczną na uczelni i bezcenne doświadczenie praktyczne w szpitalnym środowisku.

– Od czwartku do niedzieli zajęcia na uczelni, a od poniedziałku do środy zajęcia praktyczne w szpitalach, jednak nie jest to co tydzień, a jako uczelnia prostudencka dba o Wasz czas, a w tym o równowagę pomiędzy nauką, a pracą. Ta opcja umożliwi elastyczne zaplanowanie nauki i praktyk, aby znaleźć optymalny balans.

Niezależnie od wybranej formy, Powislańska zapewnia wysokiej jakości program studiów, wykwalifikowaną kadrę naukową i doskonałe warunki do nauki. Celem jest zapewnienie solidnych podstaw teoretycznych i praktycznych, aby można było rozwinąć swoje umiejętności pielęgniarskie na najwyższym poziomie.