Szanowni Państwo, a przede wszystkim Drodzy Studenci ?
jako, że poprzednia nasza publikacja dotycząca nowego sprzętu na uczelni odbiła się tak dużym zainteresowaniem i radością, postanowiliśmy, że będziemy częściej publikować nowe, zakupione dla WAS sprzęty. ?
Dzisiaj chcielibyśmy wam przedstawić:
? Zaawansowany model do oceny retinopatii- nowy produkt na rynku, który jest odpowiednio ukształtowanym modelem głowy osoby dorosłej, potrafi symulować różne rodzaje retinopatii. W zachowaniu jak najwyższej jakości jest on sterowany elektronicznie, nie ma potrzeby zmieniania wnętrza fantomów jak w starych modelach. Urządzenie jest często wykorzystywane w szkołach oraz klinikach medycznych. Retinopatie są realistyczne, a sprzęt posiada możliwość łatwego zmieniania rodzaju retinopatii. Symuluje 29 retinopatii w tym 17 lewego oka oraz 12 prawego oka.
? Zaawansowany model do inspekcji ucha- symulator prawego ucha do standardowego wewnętrzego badania słuchu. Jest to dokładna struktura anatomiczna małżowiny usznej, kanału słuchowego zewnętrznego i błony bębenkowej. Umożliwia badanie uszkodzenia ucha przez otoskop. Posiada możliwość wymiany, aż 24 rodzajów elementów ze zmianami uszkodzenia ucha takimi jak np.: Uszkodzenia małżowiny, Łagodny guz małżowiny, Guz złośliwy małżowiny, Pęcherze Herpes błony bębenkowej, Stwardnienie błony bębenkowej, Tympanosclerosis oraz 18 jeszcze innych przypadków!
Mamy nadzieję, że sprzęt będzie Wam dobrze służył i dziękujemy, że jesteście z nami ?