Ponad 20 lat temu Powiślańska Szkoła Wyższa w Kwidzynie powitała 1 rok Pielęgniarstwa, a pierwsi studenci rozpoczęli zajęcia w szpitalu. Tak i teraz, tyle lat później, przyszedł czas na naszych pierwszych studentów anglojęzycznych. Ceremonia I Międzynarodowe “Fartuchowanie” odbyła się w radosnej i przemiłej atmosferze, zarówno ze studentami, jak również z partnerami naszej Uczelni. Jesteśmy dumni, że udało nam się to osiągnąć, a przede wszystkim jesteśmy dumni z naszych studentów – wszystkich!

Dziękujemy za to, że jesteście z nami. Już niedługo będziecie mogli zakupić u nas ładne uniformy po świetnej cenie. Będziemy Was na bieżąco informować! Takie fartuchy będzie można także wygrać w nadchodzących konkursach i zbliżających się letnich “akcjach”- bądźcie czujni! ❤️