Szanowni Państwo ?
Powiślańska Szkoła Wyższa po raz pierwszy gości praktykantkę, p. Nursemen Sari z Karadeniz Technical University z Turcji z kierunku Pielęgniarstwo. Dopiero co wróciła z odbytej praktyki w szpitalu uniwersyteckim – University Medical Central of Utrecht w Holandii, a na swoją następną praktykę, aby dalej poszerzać swoje kompetencje wybrała właśnie polski szpital. Praktyki będą się odbywać w Podmiocie Leczniczym Copernicus, w którym studentka będzie pracować pod okiem p. Roksany na oddziale Pediatrii.
Jest to start PSW, jeśli chodzi o pomoc w organizacji praktyk studenckich zagranicznych studentów w naszych partnerskich szpitalach.
To kolejna możliwość w ramach programu Erasmus+, którą PSW będzie dalej odkrywać razem z partnerami z krajów programu – KA131.
A wiecie, że studenci PSW też mają możliwość wyjechania na praktykę studencką za granicę?
Zgłoś się już teraz – więcej informacji na: https://powislanska.edu.pl/umi…/erasmus/student2/praktyki/
Napisz do nas na internationaloffice@psw.kwidzyn.edu.pl