Po raz pierwszy weźmiemy udział w targach i konferencji NAFSA w Los Angeles w dniach 28.05.-02.06.2017!

nafsa2017

Powiślańska Szkoła Wyższa na zaproszenie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego  po raz PIERWSZY weźmie udział w targach i konferencji NAFSA w Los Angeles,które odbędą się w dniach 28.05-02.06.2017. Uczestniczyć będziemy także w stoisku polskim Study in Poland, gdzie prezentować będziemy, najlepiej jak potrafimy, naszą Uczelnię – mówi dr Katarzyna Strzała-Osuch, Prorektor ds Rozwoju i Współpracy. Liczymy przede wszystkim na nawiązanie kontaktów i zapoczątkowanie współpracy z uczelniami amerykańskimi  ale także innymi, ktore uczestniczyć będą w targach. NAFSA to organizator największych na świecie targów szkolnictwa wyższego. Tegoroczna liczba odwiedzających szacowana jest na kilka milionów ludzi, wydaje się to niewiarygodną liczbą a jednak reportaże z poprzednich targów wskazują, iż jest to możliwe. Moim największym marzeniem i oczekiwaniem związanym z tym przedsięwzięciem jest partnerstwo z uczelnią amerykańską, które przełożyłoby się na możliwość podwójnego dyplomu dla naszych studentów – myślę tu przede wszystkim o studentach Ekonomii, choć nie wykluczam także Pielęgniarstwa i Ratownictwa Medycznego. TRZYMAJCIE ZA NAS KCIUKI!

NAFSA 1

NAFSA 2