materiały szkoleniowe

W dniach 13 i 14 marca 2023 roku pracownicy Powiślańskiej Szkoły Wyższej wzięli udział w niezwykle ważnym i potrzebnym szkoleniu pt. ” Obsługa systemów MS OFFICE”. Podczas zajęć prowadząca, Pani Barbara Biesiada – Pietrzak podzieliła się z nami swoją ogromną wiedzą z zakresu arkusza kalkulacyjnego EXEL jak i całego pakietu biurowego. Zaangażowanie oraz niespotykana pasja do rozwijania swoich umiejętności, ale także upór w odkrywaniu nowych rozwiązań i możliwości jakie daje nam MS OFFICE, które zaprezentowała nam Pani Trener z pewnością każdego z nas zachęciły do dalszej przygody z EXEL-em. Czując niedosyt, głodni wiedzy, oczekujemy na kolejne szkolenia. ??

Jak to ktoś mądry już kiedyś powiedział: “Na naukę nigdy nie jest ani za wcześnie, ani za późno”. ?