Drodzy Studenci!

W imieniu Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Krośnie mamy przyjemność zaprosić Was na VI Ogólnopolską Konferencję Studenckich Kół Naukowych “Badania, innowacje i pasje z perspektywy młodego naukowca”, która odbywać się będzie w dniu 18 maja 2023 roku w Krośnie, także w formie online. ?

Konferencja będzie okazją do przedstawienia Waszych osiągnięć naukowych na forum akademickim, a także do zdobycia dodatkowej wiedzy z zakresu nauk medycznych, technicznych i społecznych oraz do promowania aktywności studenckiej. Celem wydarzenia jest w głównej mierze wymiana wiedzy i doświadczeń zdobytych podczas wielokierunkowych badań prowadzonych przez studentów w różnych dziedzinach nauki, jak również kreowanie inicjatyw w zakresie poszukiwania innowacyjnych rozwiązań mających na celu wsparcie gospodarki i przemysłu.

Mamy nadzieję, że konferencja stworzy znakomitą płaszczyznę do rozwoju Waszych naukowych pasji oraz do zaprezentowania wyników Waszych badań szerszej społeczności akademickiej! ?‍???