Szanowni Państwo,

w tegorocznym rankingu Arab University Rankings pod Times Higher Education znaleźli się Partnerzy Zagraniczni PSW!

Times Higher Education Arab University Rankings 2022 ujawnia siłę szkolnictwa wyższego w całym regionie arabskim. Metodologia opiera się na tych samych ramach, co nasze World University Rankings, ale niektóre dostosowania zostały wprowadzone, a niektóre nowe metryki zostały uwzględnione, aby odzwierciedlić cechy i misje uniwersytetów na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej.

Uniwersytety są oceniane we wszystkich swoich podstawowych misjach – nauczanie, badania, społeczeństwo i perspektywy międzynarodowe – aby zapewnić jak najbardziej wszechstronne porównania oraz dostarczyć jak najbardziej bezstronnych wyników.

Ogromne gratulacje dla naszych Partnerów!!! ❤