Drodzy Studenci!

Czas nauki w szkole wyższej wiąże się z koniecznością mierzenia się z wieloma decyzjami, nierzadko trudnymi, potrafiącymi przyprawić o ból głowy. Warto więc nauczyć się odpowiednio je podejmować! ?

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza do udziału w warsztatowym kursie „O decydowaniu dobrym, a nawet lepszym!”, w trakcie którego poznacie metody podejmowania decyzji i dowiecie się w jaki sposób ocenić ich racjonalność. Przedstawione zostaną również techniki argumentacji oraz sposoby wykrywania manipulacji podczas dyskusji. Wiedza zdobyta w trakcie kursu będzie zatem przydatna nie tylko w trakcie studiów, ale także w codziennym życiu.

Kurs poprowadzi Wojciech Rutkiewicz – nauczyciel, filozof i bioetyk, współpracownik Wydziału Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego, na którym prowadził m.in. zajęcia z logiki oraz z przygotowania metodycznego i dydaktycznego nauczycieli.

Na kurs składa się 15 spotkań online, w każdą środę od 24 marca do 30 czerwca 2021 r.

Więcej informacji znajdziecie w załączonej notce oraz na plakacie. Karta zgłoszenia na kurs znajduje się tutaj, a Regulamin – tutaj.

Zachęcamy do rozpowszechniania informacji o kursie wśród Waszych koleżanek i kolegów, zarówno z kół naukowych, jak i całej uczelni ?

Załącznik: Kurs online „O decydowaniu dobrym, a nawet lepszym!”.pdf

kurs plakat