Szanowni Państwo ??
przedstawiamy naszych studentów Wydziału Nauk o Zdrowiu z kierunków pielęgniarstwo i ratownictwo medyczne podczas ćwiczeń poza murami uczelni. Studenci poznawali szczegóły pracy w Zespole Ratownictwa Medycznego pod okiem doświadczonych i zaprawionych w boju Ratowników Medycznych. Omawiali także i ćwiczyli badanie pacjenta oraz funkcje Lifepack 12 i 15. Ponadto powtórzyli zasady podejścia do chorych i wywiadu SAMPLE, badania fizykalne, problemy neurologiczne, udary, urazy kręgosłupa, neuroinfekcje, drgawki, padaczkę, drżenia, demencję oraz hiper i hipoglikemię. ❤️‍??
To pierwsze spotkanie z cyklu przygotowań do bardzo ważnego wydarzenia, które odbędzie się w bieżącym semestrze. Jeszcze w tym miesiącu udostępnimy kolejne informacje. ?