ewmalogo

28. konferencja Europejskiego Towarzystwa Leczenia Ran odbędzie się 9-11.05.2018 r. w Krakowie

ewmalogo28. konferencja Europejskiego Towarzystwa Leczenia Ran (EWMA – European Wound Management Association) odbędzie się w hali EXPO Krakóww dniach 9-11 maja 2018 r. Organizatorem konferencji jest EWMA we współpracy z Polskim Towarzystwem Leczenia Ran (PTLR, http://ptlr.org.pl/). EWMA jest organizacją parasolową, łączącą krajowe towarzystwa leczenia ran z całej Europy, a także międzynarodową grupą zrzeszającą pojedynczych specjalistów oraz organizacje zaangażowane w problematykę leczenia ran. Czytaj więcej na www.ewma.org.

Uczestnictwo w konferencji to dla studentów doskonałe wprowadzenie w tematykę leczenia odleżyn, owrzodzeń w przebiegu stopy cukrzycowej i leczenia ran w ogóle, ujętego z perspektywy krajowej i międzynarodowej.

W piątek 11 maja, w godzinach 8:30-9:45, polscy studenci pielęgniarstwa (wcześniej zarejestrowani na konferencji) będą mogli wziąć udział w specjalnej sesji stanowiącej wprowadzenie do leczenia ran. Uczestnictwo studentów jest nieodpłatne,  a  ponadto będą oni mieć dostęp do pozostałych sesji Konferencji EWMA  przez cały dzień 11 maja.

Wstępny plan sesji w piątek 11 maja, 8:30-9:45:

Wprowadzenie do leczenia ran dla studentów pielęgniarstwa

•  – Możliwości rozwoju zawodowego w dziedzinie leczenia ran oraz wprowadzenie do działalności PTLR
  • Gorący temat – PTLR oddeleguje wykładowcę i ustali ostateczny temat
    Wykładowca – do potwierdzenia w późniejszym terminie
  • Leczenie ran w praktyce klinicznej–Co możemy zrobić jako studenci?
    Umiejętności, wiedza i praktyka potrzebna w programie studiów pierwszego stopnia
  • Gorący temat – EWMA oddeleguje wykładowcę i ustali ostateczny temat

Jak się zarejestrować?

Wszystkie instytucje oferujące programy kształcenia dla studentów pielęgniarstwa mogą nieodpłatnie zarejestrować grupę studentów wraz z jednym wykładowcą, aby wziąć udział w tej sesji, a także uzyskać wstęp na pozostałe sesje konferencji EWMA w dniu 11 maja.

Podczas sesji będzie zapewnione angielsko-polskie tłumaczenie symultaniczne.

Każda instytucja, która pragnie wziąć udział w sesji specjalnej powinna zorganizować grupę studentów, reprezentowaną przez jednego wykładowcę. Wykładowca musi następnie zarejestrować się na konferencję, wysyłając maila do Anne Wad, aw@ewma.org,tak szybko jak to możliwe. Prosimy, aby wykładowca przedłożył ostateczną listę studentów, którzy wezmą udział w konferencji, przesyłając załączony arkusz Excela w terminie do 1 KWIETNIA na adres aw@ewma.org

Aby poczytać więcej na temat konferencji, zapraszamy do odwiedzenia strony konferencji: www.ewma.org/ewma-conference/2017.

W razie pytań i w celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z Sekretariatem EWMA pod adresem   aw@ewma.org  lub  ewma@ewma.org