Jeśli masz pomysł na biznes, ale nie wiesz, jak zacząć i obawiasz się ryzyka, teraz masz możliwość szybko i sprawnie zweryfikować swój pomysł. Dzięki bezpłatnym i pogłębionym warsztatom – z empatii oraz z prototypowania – poznasz metody i narzędzia na zbieranie obserwacji rynkowych i lepsze rozpoznanie potrzeb swoich odbiorców, a także tanie przetestowanie pomysłu.

Warsztaty dadzą Ci szansę na zmaksymalizowanie sukcesu Twojego projektu na rynku, poznasz też nowe osoby, które podobnie jak Ty, właśnie pracują nad nowym rozwiązaniem.

Projektanci Innowacji PFR to program organizowany przez Google w partnerstwie strategicznym z Polskim Funduszem Rozwoju.

Zapisy dostępne są na stronie: https://events.withgoogle.com/projektanci-innowacji/#content

Warsztat z empatii:

• Warsztat pomaga w stworzeniu konkretnego planu, który pozwoli z sukcesem przeprowadzić pierwsze kroki potrzebne do startu bądź udoskonalenia własnego biznesu.

Warsztat z prototypowania:

• Dzięki warsztatowi masz możliwość sprawdzić, czy produkt lub usługa, nad którą pracujesz ma duże szanse powodzenia na rynku, czy może wymaga istotnych zmian lub całkowitego porzucenia i zainwestowania w coś innego. Poznasz metody i techniki, które zwiększą prawdopodobieństwo osiągnięcia przez Ciebie sukcesu na rynku i nauczysz się jak ten sukces definiować.