Zachęcamy do skorzystania z Przedprzewodnika dla osób ze spektrum autyzmu. Znajdziesz w nim cenne informacje, które pomogą Ci w lepszym przygotowaniu do życia studenckiego. Przewodnik zawiera m.in.:
*Zdjęcia oraz instrukcja dotyczy Powiślańskiej Szkoły Wyższej w Kwidzynie, natomiast reszta informacji jest uniwersalna dla wszystkich filli PSW.
Pobierz Przedprzewodnik w formacie PDF
Rozpoczęcie studiów może wydawać się wyzwaniem, jednak odpowiednie przygotowanie i wsparcie mogą znacząco ułatwić ten proces. Zachęcamy do korzystania z dostępnych zasobów i bez wahania prosimy o pomoc w razie potrzeby – Twoje doświadczenie akademickie powinno być satysfakcjonujące i sprzyjać Twojemu rozwojowi.
Życzymy powodzenia na nowym etapie edukacji!
BEATA DREWIENKOWSKA
Trener mentalny, trener rozwoju osobistego, trener psychologii pozytywnej w biznesie, wykładowczyni (m.in. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, UMCS w Lublinie, Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni i innych), certyfikowana trenerka biznesu, edukatorka, prelegentka na konferencjach, doradca zawodowy. Ekspertka w dziedzinie projektowania uniwersalnego oraz dostępności. Audytor dostępności architektonicznej, informacyjno-komunikacyjnej oraz cyfrowej. Od 20 lat doradza i prowadzi szkolenia dla klientów z różnych branż. Specjalizuje się w szkoleniach i doradztwie w obszarach dostępności, projektowania uniwersalnego dla osób z niepełnosprawnością, komunikacji z osobą z niepełnosprawnością, motywacji oraz zarządzaniu pracownikiem z niepełnosprawnością. Propaguje ideę zatrudniania osób z niepełnosprawnością. Od kilku lat skutecznie dzieli się swoim doświadczeniem z zakresu aktywizacji osób z niepełnosprawnością, dostępności, przyczyniając się do zatrudniania osób z niepełnosprawnością.
„Publikacja została sfinansowana w ramach projektu nr POWR.03.05.00-00-A094/19 pt. „Dostępna bez barier Powiślańska Szkoła Wyższa” ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach: Osi Priorytetowej: III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działania 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.”*