Drodzy Studenci,
przekazujemy informację o dostępności podręcznika akademickiego opublikowanego w publicznym dostępie do przedmiotu Psychologia ogólna.
Podręcznik “Psychologia” dostępny jest bez opłat i bez logowania, wyłącznie w formie cyfrowej: https://openstax.pl/podreczniki

Proszę kliknąć w okładkę, a następnie Zobacz w przeglądarce. Po podręczniku proszę się poruszać za pomocą menu Spis treści. Można również pobrać cały podręcznik w formie pliku PDF.

“Psychologia” to kompletny kurs z psychologii ogólnej. Zawiera dużo schematów, rysunków oraz infografik. Wszystkie te materiały można włączyć do swoich zajęć i publikacji w zupełnie dowolny sposób, całkowicie legalnie, gdyż są to tzw. Otwarte Zasoby Edukacyjne (licencja CC BY 4.0).

Korzyści dla studentów i wykładowców:

Dostęp bez logowania i bez opłat
Widok online w przeglądarce lub PDF
Wysoka jakość i klarowny układ treści
Mnóstwo zadań i przykładów
Internacjonalizacja procesu kształcenia – równolegle dostępny podręcznik w języku angielskim

Korzyści dla wykładowców:

Legalne darmowe kopiowanie całości lub fragmentów publikacji (licencja CC BY 4.0)
Legalna darmowa modyfikacja i udostępnianie skopiowanej treści
Podręcznik obejmuje kompletny kurs psychologii ogólnej

z pozdrowieniami,

dr Agnieszka Grygier